ПРО НАС

Японська мудрість говорить: шлях до мети важливіше, ніж сама мета. З цим твердженням можна посперечатися, а можна і погодитися. У всякому разі, в туризмі передчуття подорожі, відпочинку, вибір напрямку і опрацювання деталей – не менше приємний і хвилюючий етап, ніж сама подорож. Але за однієї умови: потрібно щоб етап вибору був максимально комфортним, не відбирав зайвого часу і давав впевненість в результаті …

Всі співробітники компанії мають багаторічний досвід роботи в туризмі. Наші знання про всі нюанси і підводні камені в туристичній індустрії дозволяють обійти шорсткості і запобігти можливим проблемам, забезпечуючи, таким чином, найвищий рівень обслуговування. По суті, співробітники компанії створили сервіс, в якому варіанти відпочинку можна розглядати, оцінювати і вибирати, немов якісні товари в бутіку, отримуючи при цьому вичерпну і достовірну інформацію у досвідчених консультантів, а TourSale забезпечує максимальний комфорт в зручне для Вас час і саме 24 / 7.

З нами залишаються друзями і продовжують подорожувати навіть найвибагливіші і досвідчені туристи. Співробітники TourSale відвідали понад 1000 готелів в більш ніж 70-ти країнах. Тільки особистий досвід дає можливість вивчити особливості і тонкощі відпочинку, відчути атмосферу і адекватно поділитися цими враженнями з вами. Зате тепер TourSale може з упевненістю рекомендувати, пропонувати кращі варіанти і виправдовувати очікування клієнтів практично на всі 100%.

Головне переваги Toursale полягає в тому, що Вам не потрібно кожен раз бігти або навіть йти по турагентствам або дзвонити, добуваючи інформацію про наявність туру, спектрі послуг, ціну і т.д. Ви самі бачите все онлайн.

Отже, Ви зайшли на сайт https://toursale.com.ua і Вашим очам відкрився величезний вибір напрямів і готових туристичних пропозицій. Для того, щоб не розгубитися серед цього розмаїття, TourSale пропонує, по-перше, зручні і логічні фільтри (країна, тип туризму, терміни і тривалість туру, ціновий сегмент і ін.), А по-друге, максимум інформації, що дозволяє звузити критерії і знайти свій ідеальний тур. Можна порівнювати різні варіанти, редагувати вимоги, обговорювати тури в живому спілкуванні по телефону і в чатах, читати відгуки тих, хто вже скористався послугами того чи іншого оператора.

Після того, як тур обраний, йти знову-таки нікуди не потрібно. Обраний тур можна в будь-який час миттєво забронювати, сплативши на місці через зручну і надійну систему оплати. Все офіційно! І можете бути спокійні: всі Ваші побажання будуть враховані, а вимоги – виконані. TourSale прагне виключити розбіжності між пропозицією і реальністю.

Ще одна мудрість говорить: «Немає межі досконалості». Знаючи і про це, ми продовжуємо удосконалювати наш сервіс, розробляючи нові напрямки, знаходячи нових партнерів і домагаючись максимальних переваг для наших клієнтів.Ми все це робимо для того, щоб, відпочивши і наситившись враженнями, Ви заглядали в наш бутік знову і знову!