НОВИНИ

Чартерні квитки. Швидко, зручно, за найкращою ціною

13.2.2021

Обмеження, що наступили у зв’язку з епідемією Covid-19, різко скоротили кількість комерційних авіаперевезень, і для багатьох стали актуальні чартерні перевезення.

Що таке чартерні перевезення?

Туристичні компанії фрахтують борти авіакомпаній для організації чартерних програм з метою формування пакетних турів за популярними напрямками.

Зазвичай на чартерних маршрутах немає комерційних авіаліній, але купувати пакетний тур з особистих причин не має сенсу, а летіти потрібно.

Чому потрібна туристична агенція для купівлі чартерних авіаквитків?

Пошукові системи або авіакаси продають авіаквитки на регулярні авіарейси – цей продукт формує авіакомпанія і віддає під реалізацію авіакасам.

Чартерні авіаквитки – це продукт туристичних компаній (туроператорів), тому виписують чартерні авіаквитки туристичні агентства, а не авіакаси, туроператори віддають такі квитки в туристичні агенції.

В пошукові системи і авіакаси чартерні авіаквитки теж потрапляють, але можуть відображатися некоректно, а їх вартість вища ніж у тур агентств. Чартерні авіаквитки обслуговуються індивідуально бо може бути зміна часу, дати та аеропорту вильоту, авіакаси під це не заточені, бо це вимагає додаткового обслуговування.

Запитувати чартерні авіаквитки в туристичних агенціях не дуже зручно і займає час. Потрібно телефонувати, уточнювати наявність місць на бажаний рейс, мати “кеш” або переводити гроші з карти на розрахунковий рахунок і таке інше.

Ексклюзивна пропозиція для подорожуючих

Турсел – https://toursale.com.ua/uk/aviation/ ексклюзивно для подорожуючих пропонує чартерні авіаквитки онлайн і офлайн. Бронювання є 24/7. Легко знаходити. Низькі ціни. Авіаквиток на  чартерні рейси можна вибрати і за ціною, і за зручним часу вильоту. У разі будь-яких змін, ми Вас повідомимо про це.

Рекомендації

Спробуйте шукати чартерні авіаквитки за бажаним напрямом окремими запитами – туди і назад. Вартість окремих квитків може бути більш вигідною ніж туди-назад одним квитком. Спробуйте створити бронювання так, як вигідніше для Вас.

Купити чартерний авіаквиток

Ми даємо можливість оплачувати чартерні авіаквитки картками VISA і Master Card (ВІЗА і Майстер Кард). При оплаті картками на нашому сайті https://toursale.com.ua зберігаються всі привілеї платіжних систем і банків, на які Ви можете бути підписані: відвідування бізнес-лаунджів (Business Lounges), прискорену перевірку на безпеку і паспортний контроль (Fast Line), страховка та інші привілеї.

Нехай щастить у Вашій подорожі!